Zanik wzwodu krótkim stosunku

Witam. Podczas gdy jestem podniecony i mam pelny wzwod po chwili przerwy np seksu oralnego wzwod dosc szybko zanika troche. Tak samo przy zakladaniu prezerwatywy wzwod lekko slabnie, dlaczego? Bralem 2 miesiace Permn i jest poprawa a jak mam poradIc sobie z tym poblemem?

Dlatego istotne jest nauczenie się błyskawicznego, sprawnego "ubierania" gumki...
Osłonka powinna być przygotowana wcześniej, by nie "szamotać się" z opakowaniem w trakcie ars amandi.
Zażywanie suplementów nie ma większego sensu , jeśli jest się młodym i zdrowym mężczyzną.
Ale cóż, potęga reklamy...
Przypuszczam, że wraz z wprawą będziecie sobie radzić coraz lepiej.
Warto nie traktować siebie niezmiernie poważnie, więcej luzu, uśmiechu i dystansu...
Problem zabezpieczenia lepiej jednak traktować z należytą uwagą.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.