Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mój penis nie jest gotowy na stosunek seksualny?

Witam mam 27 lat i mam mianowicie taki problem gdy jestem w domu i myślę o mojej ukochanej i o igraszkach z nią stoi twardy . Ale gdy chcemy się kochać jest grą wstępną staje tak jak powinien gdy już stoi zaczynam zakładać gumkę i po założeniu chce wejść w moja ukochana to on robi się miękki i musze pomoc sobie ręką . Dodam też że moja partnerka jest troszkę nie śmiała i nie każda pozycje lubi . Ale gdy już wejdę w nią i jest przyjemnie to dochodzę przez to ze pomagałem ręką co w tej sytuacji mam zrobić? Żeby była zadowolona ?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry. Proponuję nauczyć się bardzo sprawnie i szybko zakładać osłonkę, trzeba to poćwiczyć, wcześniej przygotować prezerwatywę do użycia, przestać się krepować przed Partnerką ...
W wielu związkach to Partnerka zakłada osłonkę, jest to jakby wplecione w "ars amandi". I zazwyczaj robi to sprawniej od mężczyzny...
Jeśli to nie wystarczy, to w grę będzie wchodzić wizyta u lekarza seksuologa. Mam nadzieję, że sobie Państwo poradzicie i obędzie się bez interwencji medycznej, czego życzę.
Pozdrawiam. JW, Poznań. 2/18, blog seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy