Dlaczego nie mam okresu podczas seksu oralnego?

Witam, mam 24 lata, z mężem uprawiamy seks od 3 lat. Moim problemem jest seks oralny, a mianowicie gdy mąż chce zrobić mi "minetkę" nie potrafię dojść, a doznania są zbyt intensywne, nie do zniesienia i najczęściej przerywam to. Czy to jest normalne?

Dzień dobry. Należy słuchać swojego organizmu i unikać sytuacji, kiedy "coś jest nie do zniesienia"...
Po jakimś czasie można spróbować ponownie, być może będzie lepiej...
Próbowanie "leczenia nadwrażliwości" to, moim zdaniem, tracenie czasu i pieniędzy...
Seksualizm jest bardzo złożonym, nie zawsze zrozumiałym jeszcze, fenomenem.
Mam wrażenie, że dzięki "ars amandi" potrafi się usatysfakcjonować obie strony, także bez praktyk opisywanych przez Panią.
Stany wrażliwości są zresztą dynamiczne, w przyszłości może się to zmienić.
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com