Połykanie spermy podczas seksu oralnego

Chciałabym zapytać odnośnie seksu oralnego. Czy chłopak może kończyć w ustach i czy połykanie spermy jest bezpieczne zdrowotnie, czy nie zaszkodzi, i czy tego typu zachowanie jak seks oralny i połyk jest normalne i nie jest jakimś zboczeniem czy dewiacją?

Witam

Seks oralny z połykaniem spermy czy bez jest odmianą seksu , nie jest ani dewiacją ani zboczeniem. Natomiast połykanie spermy to połykanie przede wszystkim połykanie w 1procencie plemników i 99 proc. to woda, cukry, witaminy (C i B12), związki mineralne (potas, magnez, cynk, selen), kreatyna, kwas cytrynowy, glikoproteiny, aminokwasy, prostaglandyny, mocznik, spermidyna oraz wspomniana wyżej spermina. To wszystko , teraz sama dokonujesz wyboru. Jeśli chłopak za twoim pozwoleniem " kończy w ustach" to ty mu na to pozwalasz lub nie . Pozdrawiam

Warunkiem jest zdrowie Partnerów.
I obustronna pełna uczciwość, wierność.
Zdarzają się przypadki, że para długo preferuje taką czynność seksualną jako główną, bez kontaktów dopochwowych.
Staje sie to problemem medycznym, i psychologicznym - jak dojrzeją do decyzji posiadania potomstwa. Bywają wtedy problemy z "przestawieniem się"...
Trafiają wtedy do seksuologów.
Ciekawym zjawiskiem jest to, że po porodzie dość często wracają do poprzedniej "niepochwowej" formy jako preferowanej...
Seksualizm ma różne barwy i odcienie...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com