Czy jest ryzyko ciąży na skutek seksu oralnego?

Witam. Uprawiałam z partnerem seks oralny. Do wytrysku doszło w ustach oraz nie wielka ilość spermy trafiła na brzuch mojego partnera (po chwili ją zlizalam). Wszystko połknęłam. Następnie pocałowaliśmy się (po czym napiliśmy się wody) i ok 15 minut później chłopak zaczął piescic moja waginę ustami. Czy jest pozliwosc zajścia w ciążę w tej sytuacji? Chce też zapytać, czy jeśli wystarlam rękę z nasienia i po jakimś upływie czasu masturbowałam się Palcami, istnieje ryzyko ciąży? Proszę o szybką odpowiedź.
KOBIETA, 28 LAT 9 miesięcy temu

Zerowe jeżeli nie było kontaktu mechanicznego wytrysku z okolicą wejścia do pochwy (nawet pieszczoty palcami po, to kontakt).