Ryzyko ciąży po stosunku oralnym i pieszczotach

Mam jedno pytanie na temat możliwości zajścia w ciążę. Po odbytym stosunku oralnym, który finał miał miejsce w ustach (sperma została w całości połknięta) położyliśmy się spać. Za 1,5-2 h chłopak delikatnie poślinił palce i dotknął penisa, wytarł palce o pościel i za chwile zaczął robić mi przez kilka chwil dobrze tymi palcami. Proszę o info jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po takiej sytuacji. Oraz przy podobnych (ewentualne śladowe ilości spermy na palcach). Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. Troszkę się obawiam.

Witam! W opisanej sytuacji nie ma powodów do obaw o zajście w ciążę. W czasie stosunku nie doszło do bezpośredniego kontaktu nasienia z drogami rodnymi, a w czasie późniejszych pieszczot pozostałe ewentualnie plemniki były już martwe. Plemniki pozostają żywe, zdolne do zapłodnienia do momentu wyschnięcia nasienia, czyli przez zaledwie kilkanaście minut. Reasumując ryzyko ciąży jest niemal równe 0. Pozdrawiam