Czy podczas stosunku oralnego jest możliwe zajście ciążę?

Dzień Dobry. Czy podczas stosunku oralnego kiedy sex uprawia się ''do końca" , jest możliwe zajście ciążę. Dziękuję że odpowiedź

Należy przeanalizować całość "bliskiego spotkania", aby wyeliminować możliwość przeniesienia nasienia na okolice sromu, po wytrysku w ustach lub na twarzy, (np. ustami partnera lub ręką kobiety...).
Trzeba też pamiętać, że penis po umyciu włożony do pochwy jest "płodny", nawet jak nie ma wytrysku...
(w przewodach jest jeszcze sporo nasienia)...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl