Możliwość zajścia w ciążę po wytrysku w odbycie

Mam 21 lat, uprawiam sport 3 razy w tygodniu intensywnie po 3 godziny, dieta ustalona pod atletyzm. Kochałem się z partnerką, najpierw zabawa członkiem w pochwie partnerki by poczuła przyjemność następnie by zminimalizować ryzyko ciąży wytrysk w odbycie. Pytanie brzmi czy jest możliwość zajścia w ciążę ? Dodam że przed stosunkiem ok 4 godziny wcześniej doszło do masturbacji x 2 by osłabić jakość nasienia. ?

Wytrysk w kiszce stolcowej bez zabezpieczenia - ciąża jest także możliwa, bo mięśnie odbytu nie są hermetycznie zamknięte, jedynie mniej lub bardziej obkurczone...
( prezerwatywa w kontaktach analnych powinna być priorytetem).
Osłabianie jakości nasienia za pomocą masturbacji nie zasługuje na popularyzację, wysportowanemu i zdrowemu mężczyźnie nie osłabi, nadal będzie płodny...
Wyjątkiem są mężczyźni "sterydowi", mogą mieć jądra hypotroficzne, zanikowe i być niepłodni.
Podsumowując:zachowanie ryzykowne w aspekcie możliwości prokreacji oraz sanitarnym(możliwość zainfekowania penisa florą z odbytnicy).
Proponuję polubić prezerwatywę.
Pozdrawiam. JW