Ryzyko ciąży po stosunku analnym trwającym 2 minuty

Uprawiałem seks analny dwie minuty,do tego nie doszedłem a dziewczyna po przyjściu do domu wytarła to.Jest ryzyko że zajdzie w ciaze?

Kontakty analne bez wytrysku - ciąża mało prawdopodobna.
Kontakty analne z wytryskiem bez zabezpieczenia prezerwatywą - ciąża możliwa (nasienie może wypłynąć z kiszki stolcowej).
Kontakty analne bez prezerwatywy niosą ryzyko infekcji penisa z powodu patogenej flory żyjącej w odbytnicy.
Można też zainfekować pochwę kobiety przez nierozważne włożenie penisa do pochwy po pobycie w kiszce stolcowej.
Oczywiście możliwe też dostanie sie w takiej sytuacji do pochwy spermy, nawet jeśli już był wytrysk w odbycie.
Umycie penisa nie zabezpiecza w takim przypadku przed zapłodnieniem, pewne ilości nasienia pozostają w penisie mężczyzny.
Czas kontaktu nie ma znaczenia dla siły prokreacji, czyli możliwości ciąży.
Pozdrawiam. JW