Czy podczas stosunku analnego występuje ryzyko ciąży

Witam :) czy jest jakakolwiek możliwość zajścia w ciążę poprzez seks od tyłu..??? nie miałam ani na wargach sromowych nasienia ani nie doszło do wytrysku wewnątrz mnie??????? pozdrawiam i dziękuję.

W obu przypadkach, jeśli penetracja nie jest zabezpieczona prezerwatywą, to ciąża jest możliwa.
Z odbytnicy nasienie łatwo wypływa na okolicę wejścia do pochwy.
Oczywiście przy braku ejakulatu możliwość zapłodnienia preejakulatem przy stosunku analnym jest niewielka, ale też wykluczyć jej nie można.
Pozdrawiam. JW