Stosunek analny i petting oraz chwilowa penetracja a ryzyko ciąży

Czy jest możliwość, ze jestem w ciąży ? tydzień temu wraz z chłopakiem z racji tego, ze nie mielismy prezerwatywy zdecydowaliśmy sie na petting i sex analny, przez nieuwagę po czasie czlonek znalazl sie chwilowo w mojej pochwie lecz chlopak jeszcze nie mial wytrysku. Mam powody by sie martwic ?

Są to często lekooporne schorzenia.
Stosunek był niezabezpieczony, ciąża jest niewykluczona.
Ryzyko jest większe, jeśli był wytrysk w odbytnicy, bo mogło zostać nieco nasienia dla wyciśnięcia w pochwie, mimo braku tam wytrysku.
Generalnie kontakty analne mogą spowodować ciążę, bo nasienie często wypływa z odbytnicy i może dostać się do przedsionka pochwy i dalej...
Pozdrawiam. JW