Wytrysk podczas stosunku a ryzyko ciąży

Witam. Kochałąm sie z moim chlopakiem analnie po czym nieświadomie doszedł i wytrysk wylądował tak mi sie wydaje, że troche spłynęło na pochwe ale zaraz szybko zmyliśmy wszystko i w sumie nie wiedzielismy czy to był śluz z niej czy jego wytrysk. Bezpośrednio prosto w pochwe sie nie spuścił. Ale teraz strasznie się denerwuje. Czy może się to zakończy ciążą?

Z tego względu, jak i ze względów sanitarnych (infekcje),para decydująca się na ten sposób współżycia bezwzględnie powinna używać prezerwatywy.
Penetracja pochwowa w prezerwatywie używanej już analnie jest dużym błędem sanitarnym, możliwe jest przeniesienie patogennych drobnoustrojów z kiszki stolcowej do pochwy (np.Escherichia coli).
A infekcje pochwy potrafią być kłopotliwe, uporczywe i nawracajace, mimo leczenia...
Pozdrawiam.