Petting i seks oralny a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? jeśli: Nie doszło do stosunku, z penetracją(jak i nigdy wcześniej). Z początku zabawialiśmy się rękoma, doszło do wytrysku na mój brzuch. Po jakimś czasie doszło do seksu oralnego, partner skończył w moich ustach, pocałowałam go, później on się "odwdzięczył" (PRAWDOPODOBNIE przed tym się napił). Po jakichś 10 minutach dotykał członkiem pochwy, ale nie bezpośrednio u wejścia. Powinny to być dni niepłodne (2 dni przed okresem, śluz gesty i biały)

Witam,
Z przebiegu wydarzeń,które Pani opisuje wynika, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest prawie żadne.Jeżeli nie było stosunku z penetracją i w trakcie pettingu nasienie nie dostało się do pochwy to nie ma się czym martwić. Plemniki, które znajdują się poza pochwą, czyli tam gdzie mają optymalną temperaturę i wilgotność, żyją bardzo krótko.
Jeżeli planujecie współżycie polecam bardziej pewne metody antykoncepcji niż kalendarzyk, np. prezerwatywy lub tabletki antykoncepcyjne.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.