Petting w dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, wczorajszej nocy uprawiałam petting ze swoim partnerem, podczas którego ocierał się trzonem członka o moje wargi sromowe i pośladki (byłam w pozycji "na jeźdzca"). Nie doszło do penetracji, a wytrysk nastąpił kiedy penis był między pośladkami. Następnie jakieś ilości spermy spłynęły mi na okolice pochwy. Były to moje dni płodne. Czy jest jakieś ryzyko ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam !
Istnieje możliwość zajścia w ciążę w opisanym powyżej przypadku, choć jest one niewielkie. Dla pewności można wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam