Petting - jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Ostatnio uprawiałam petting ze swoim chłopakiem. Gdy się podniecił, z jego członka wydobył się śluz, tzw. preejakulat - nie sperma. Gdy chłopak dotknął tego śluzu i za jakiś czas pieścił moje narządy płciowe (nie wprowadzając śluzu bezpośrednio do pochwy), lecz masując łechtaczkę i wargi sromowe, jest ryzyko zajścia w ciążę?

Witam serdecznie,

Preejakulat może zawierać nieznaczne ilości plemników o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ale możliwość zapłodnienia istnieje.

Jeżeli preejakulat został przeniesiony w okolice przedsionka pochwy możliwe jest zajście w ciążę.
Ryzyko zajścia w ciążę zależy również od tego, czy były to dni płodne czy niepłodne.

Pozdrawiam