Petting - czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?

Witam,
mam 19 lat. Spałam ostatnio z moim chłopakiem, byliśmy nadzy, uprawialiśmy petting. Jestem dziewicą, do wytrysku nie doszło. Ale martwię się, czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Ocieraliśmy się o siebie.

Bardzo się tym denerwuję.

Witam serdecznie,

Jeżeli nie doszło do przeniesienia spermy do dróg rodnych kobiety, nie ma prawdopodobieństwa ciąży. Mogło jedynie dojść do przeniesienia preejakulatu, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego, który może zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Wówczas ryzyko ciąży jest znikome.

Pozdrawiam