Petting - istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Jestem dziewicą. Uprawiałam po raz pierwszy z chłopakiem petting 4 dni temu. Oboje byliśmy w ubraniach, on rozpiął mi spodnie i wsadzał palec do pochwy, niezbyt głęboko i dosyć krótko. Wydaje mi się, że nie dotykał wcześniej swojego penisa.

Ale gdyby jednak dotykał, to byłaby możliwość zajścia w ciążę? Z tego co czytałam to raczej bardzo mała, ale ekspertem nie jestem, poza tym panikuję. Czy powinnam mimo wszystko zrobić test ciążowy?

Proszę o odpowiedź, bo od kilku dni bardzo się martwię...

Witam serdecznie,

Do zapłodnienia może dojść w przypadku przeniesienia nasienia do dróg rodnych kobiety. Z tego co Pani pisze, nie doszło do takiej sytuacji. Jedynie mogło dojść do przeniesienia preejakulatu, który może zawierać małą liczbę plemników, o znacznie obniżonej ruchliwości co ogranicza ich zdolność do zapłodnienia.

Zatem ryzyko ciąży w Pani przypadku jest bardzo małe. Jeżeli chce być Pani spokojniejsza, można wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam