Czy jest możliwość zajścia w ciążę przez petting?

Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem. Na początku przez bieliznę, a później tak normalnie. Jego członek dotykał mnie w tych miejscach, ale do wytrysku nie doszło. Później wkładał palce do mojej pochwy.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli nie doszło do przeniesienia spermy do dróg rodnych kobiety nie ma możliwości zajścia w ciążę. Mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co znacznie obniża ich zdolność do zapłodnienia. Wówczas ryzyko ciąży jest bardzo małe.

Pozdrawiam