Chłopak nie miał wytrysku. Czy jest jakaś szansa, że zaszłam w ciążę?

Ostatnią miesiączkę miałam 27.10.10 r., minęło 18 dni od tego momentu i właśnie w ten osiemnasty dzień pierwszy raz uprawiałam petting (miesiączkę mam jeszcze nieregularną).
Czy jest jakaś szansa, że zaszłam w ciążę? Chłopak nie miał wytrysku, ale poprawiał go a później, dotykał moich narządów płciowych.
Proszę o szybką odpowiedź!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli nie doszło do wytrysku, mogło dojść do przeniesienia preejakulatu. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników o upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko zajścia w ciążę jest wówczas małe, ale nie równe zeru.
Jeżeli cykle są nieregularne - trudno określić, czy 18 dzień cyklu to dni płodne, czy niepłodne.
Pozdrawiam