Czy możliwe jest zajście w ciążę zaraz po miesiączce?

Witam,
mam pytanie: czy możliwe jest zajście w ciążę zaraz po miesiączce? Stosunek odbył się bez zabezpieczenia i był bardzo krótki, nie doszło do wytrysku. To był mój 8-9 dzień od rozpoczęcia krwawienia. Miesiączkuję co 30-32 dni.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
w przypadku cykli 30-32 dniowych dni płodne przypadają pomiędzy 10 a 21 dniem cyklu. Zatem do stosunku doszło w trakcie dni niepłodnych. Podczas, których ryzyko zajścia w ciążę jest małe, ale nie równe zeru. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę spada, ponieważ nie doszło do wytrysku nasienia. Jednak mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który również zawiera plemniki.
Po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam