Dni niepłodne. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę?

Witam,
ostatnia miesiączka zaczęła mi się 6 października, kochałam się z mężem 14. Dodam, niestety, że bez zabezpieczenia, cykle mam regularne 28-dniowe Czy jest szansa na to, że zajdę w ciążę i to raczej nieplanowaną?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

Stosunek płciowy miał miejsce podczas dni niepłodnych. W przypadku regularnych, 28 dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu. Pani odbyła stosunek płciowy w 9 dniu cyklu. Należy jednak pamiętać, że podczas dni niepłodnych znacznie spada prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, co nie znaczy, że spada ono do zera.
Proszę zatem czekać na następną miesiączkę. Gdyby się nie pojawiła, konieczne będzie wykonanie testu ciążowego. W Pani przypadku ryzyko ciąży jest małe.

Pozdrawiam