Szansa na ciąże po stosunku w 6-11 dniach cyklu

Witam,
mam 33 lata, mam już dwójkę dzieci i jedno poronienie. Chciałam się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Ostatni okres miałam 28 października, a kochałam się z mężem w dniach od 6 do 11 października. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia istnieje możliwość zajścia w ciążę. Nie podała Pani ile trwają cykle. Zatem trudno określić czy były to dni płodne czy niepłodne. Stosunki miały miejsce pomiędzy 9 a 15 dniem cyklu. W przypadku 28 dniowych cykli dni płodne przypadają pomiędzy 8 a 17 dniem cyklu.
Proponuję wykonanie testu ciążowego. Najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam