Uprawiamy z chłopakiem petting. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
Zacznę od tego, że jestem dziewicą. Uprawiamy z chłopakiem petting, w związku z czym mam pytanie: „Czy mogłam zajść w ciążę”, jeżeli wcześniej doszło do wytrysku, ale wszystko wytarliśmy i potem on wkładał mi swojego członka, ale nie głęboko, a potem paluszki i miałam dużo śluzu?

To wszystko działo się około 14 dni od pierwszego dnia okresu. Dodam, że ostatnio nie mam regularnych miesiączek, a okres mam średnio co ok. 35 dni.

Witam serdecznie,

Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku, mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników o upośledzonej ruchliwości, co zmniejsza ich zdolność do zapłodnienia. Ale w takim przypadku może do zapłodnienia. Mogło również dojść do przeniesienia spermy po wytrysku, który poprzedził stosunek.

Jeżeli cykle są nieregularne, trudno określić, czy stosunek odbył się podczas dni płodnych czy niepłodnych.

Proponuję wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam