Czy dziewica może zajść w ciąże od samego preejakulatu?

Ostatni okres miałam około 10 października. Miesiączkuję ostatnio regularnie co 28 dni. Na początku listopada miedzy mną a moim partnerem doszło do pieszczot - ocierania łechtaczki i pochwy penisem. Wydaje mi się, że mógł znajdować się na nim preejakulat. Jednak nie doszło do żadnego stosunku. Martwię się, bo okres spóźnia mi się już parę dni.
Czy mogę być w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Mogło dojść do przeniesienia preejakulatu do dróg rodnych kobiety. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co zmniejsza ich zdolność do zapłodnienia. Jednak ciąża w takim przypadku jest możliwa.
Błona dziewicza nie jest przeszkodą dla plemników. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam