Czy poprzez petting mogłam zajść w ciążę?

Witajcie. Mam takie pytanie. Uprawiałam petting z chłopakiem podczas dni nie płodnych. Miesiączka występowała co 25 dni. Jestem dziewicą, lecz podczas pettingu dotknęłam palcami jego wydzieliny zwanej preejakulatem, po czym dotknęłam go po jakimś czasie jego palcy, które po chwili wkładał mi do pochwy, Moje pytanie brzmi, czy będę wciąży, gdyż miesiączka spóźnia mi się już 8 dni...
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
W podanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. W płynie preejakulacyjnym mogą co prawda znajdować się plemniki, zazwyczaj jednak mają one obniżoną ruchomość co znacząco utrudnia zapłodnienie. Dodatkowo możliwość ciąży minimalizuje fakt, że jest Pani dziewicą, a do zdarzenia doszło podczas dni niepłodnych. Nie mniej jednak jeśli obawia się Pani ciąży należy dla pewności wykonać test ciążowy.