Petting w dni niepłodne a możliwość ciąży

Witam!W piątek (tj.19 września) uprawiałam petting z moim chłopakiem, miałam wtedy dni niepłodne. Chłopak w pewnym momencie trzymał penis blisko mojego krocza, a także dotykał penisa palcami, po czym wkładał je do mojej pochwy. Dodam, że nie miał wytrysku, mógł za to wydzielić się preejakulat. Wydaje mi się jednak, ze zarówno jego palce, jak i sam penis były wtedy suche. Czy w takim wypadku możliwe jest, bym zaszła w ciążę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test.