Czy moja dziewczyna mogła zajść w ciążę przez petting?

Ostatnio z moją dziewczyną (dziewicą) pocieraliśmy się narządami płciowymi przez bieliznę, nie doszło do wytrysku, ale wytworzył się płyn preejakulacyjny, czy mogła zajść w ciążę? To były jej dni płodne.

Witaj,

także kontakt preejakulatu z drogami rodnymi kobiety może doprowadzić do zapłodnienia, ze względu na obecne w nim wystarczające ilości plemników. Odzież może jednak stanowić istotną barierę, utrudniającą przeniknięcie płynu do pochwy. Ryzyko zapłodnienia jest więc znikome, jednak, dla pewności, partnerka może wykonać w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki test ciążowy.

Pozdrawiam