Nie miałem żadnych wytrysków, lecz byłem podniecony - czy moja dziewczyna może być w ciąży?

Witam serdecznie grono lekarzy, mam 18 lat i jestem mężczyzna. Mieliśmy wczoraj z dziewczyną wspólną noc, doszło tam do pieszczot. Robiliśmy to przez bawełniane majtki, a także były spodenki, był nasz to pierwszy raz. Pieściłem ją, ale po skończeniu mamy wielki lęk, że mogło się to zle skończyć.

Nie jestem pewien czy nie było na palcach moich jakiś płynów, które mogły przesiąknąć przez majtki i ją zapłodnić… Warto wspomnieć, że nie dotykałem pochwy w żaden sposób by jej dotknąć, jedyne co to tylko stymulacja przez majtki, gdzie wkładałem dwa palce lekko.

Boję się, że mogło się coś dostać przez palce, nie miałem żadnych wytrysków, lecz byłem podniecony. Dziewczyna ma dni płodne, ewidentnie czułem śluz. Jedynie ciało dotknąłem jej wysoko nad intymnością, jednak trwało to z 5 sekund. Proszę o jak najszybszą opinię, bo wahamy się na zakupem jakiś tabletek

Witam!

Aby doszło da zapłodnienia, do dróg rodnych kobiety muszą dostać się plemniki zawarte w nasieniu (najczęściej na drodze stosunku płciowego z wytryskiem w pochwie).

Płyny o których Pan wspomina to wydzielina gruczołów cewkowych wydostająca się z męskiej cewki moczowej pod wpływem pobudzenia płciowego. Wydzielina ta przeważnie w ogóle nie zawiera nasienia. Możliwe, że mogą znajdować się w niej pojedyncze plemniki, są one jednak mało ruchliwe bądź martwe. Nie dowiedziono jeszcze, że mogą doprowadzić do zapłodnienia. Podczas stosunku płciowego (nie pieszczot) przed wytryskiem plemniki mogą się przedostać do pochwy, jeżeli po poprzednim stosunku z wytryskiem partner nie oddał moczu i nie umył członka.

Ponieważ nie doszło do wytrysku i partnerka miała na sobie bieliznę, nie ma ryzyka ciąży.