Czy po niepełnym pierwszym stosunku mogłam zajść w ciążę?

Mam 19 lat i wydaje mi się, że ciąża zaczęła być moją obsesją.
Jestem wciąż dziewicą choć ostatnio próbowaliśmy z chłopakiem zrobić to, ale kiedy zaczął we mnie wchodzić to się rozmyśliłam. Miał prezerwatywę i oczywiście do wytrysku nie doszło. Ale wcześniej wkładał mi palce do pochwy i w między czasie zakładał prezerwatywę. Więc gdy się dotykał możliwe jest, że miał na palcach jakąś wydzielinę, w której mogłyby by plemniki? Zwłaszcza, że to były dni płodne. Kiedyś też spuścił mi się na brzuch, ale miałam majtki na sobie.
Czy jest możliwość w tych sytuacjach, żebym była w ciąży? Gdzieś za tydzień powinnam mieć okres. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam!

W opisanych przez Panią sytuacjach nie mogło dojść do zapłodnienia.
Rzeczywiście podczas pobudzenia płciowego z cewki moczowej mężczyzny wydziela się niewielka ilość śluzu, który ma ułatwić stosunek. Jednak rzadko się zdarza, aby zawierał plemniki. Są one wówczas nieliczne i przeważnie mało ruchliwe lub martwe. Ponadto w niekorzystnym suchym środowisku jakim są ręce lub bielizna plemniki bardzo szybko umierają. Przy zakładaniu prezerwatywy raczej nie dotyka się okolicy ujścia cewki moczowej, więc śluz nie powinien dostać się na ręce.

W drugiej sytuacji Pani narządy płciowe nie miały styczności z nasieniem, więc nie mogło dojść do zapłodnienia.