Stykanie się narządami płciowymi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Dziś z moja dziewczyną podczas pieszczot stykaliśmy się narządami płciowymi przez chwile. Czy możliwe jest aby zaszła ona w ciążę? W tym dniu miała ona dni niepłodne gdyż niedawno skończyła miesiączkę, u mnie nie doszło do wytrysku, na członku była znikoma ilość śluzu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dni po miesiączce to dni potencjalnie płodne. Dni niepłodne to kilka dni przed rozpoczęciem się krwawienia miesiączkowego. Jeżeli nie doszło do penetracji to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome.