Ciąża bez stosunku płciowego?

W noc z soboty na niedzielę uprawiałem z dziewczyną petting. Najpierw ja ją trochę popieściłem palcami, na koniec ona zrobiła mi dobrze i był wytrysk. Nie doszło do niczego więcej. Nasienie nigdzie nie doszło w jej części intymne. Miała wtedy dni niepłodne. Dzisiaj mi pisze, że ma lekką gorączkę - 37,3 - boli ją trochę brzuch i głowa i jest taka przymulona, ale nie zbiera jej się na wymioty. Trochę się wystraszyłem. Czy jest możliwość, że zaszła w ciąże?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli jest Pan pewien, że nasienie nie miało żadnej styczności z narządami płciowymi Pana partnerki, to nie ma szans na zajście w ciążę. Najbardziej prawdopodobne jest, że objawy Pana partnerki są banalną infekcją grypopodobną. Jeśli jednak okres nie pojawi się w wyznaczonym terminie, proszę wykonać test ciążowy - do kupienia w aptece (jednak nie wcześniej, niż po 14 dniach).