Jak radzić sobie ze swoją orientacją seksualną?

Dzień dobry, potrzebuję porady. Otóż jestem homoseksualistą i do tej pory nie potrafię się z tym pogodzić, być może ze względu na otaczające mnie środowisko. Nie wiem nawet jak mam odnieść się do wypowiadanych wokół mnie często stwierdzeń np. że jest to dewiacja, że wszyscy geje są niestabilni, obrzydlistwo, nieprawidłowy popęd, zabójstwo dla ludzkości, zboczenie, upośledzenie czy podstawa do zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym. Bardzo ciężko to znoszę, nie mogę się skupić na niczym innym i cieszyć się życiem. Jak mogę sobie pomóc, jakoś to wytłumaczyć lub poszukać wsparcia? Co mogę zrobić, by odnaleźć szczęście i zaznać spokoju?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry Panu.

W Krakowie udziela konsultacji doświadczony lekarz i znany specjalista seksuologii - Dr med Adam Sipiński.

Mam nadzieję, że nadal odwiedza Kraków ze swojego Mikołowa-Katowic ...

Przypuszczam, wręcz jestem przekonany, że wizyta w Gabinecie

P. Dr. Sipińskiego będzie dla Pana nader korzystna.

Panowie z południowej Polski mają od lat o P.Dr bardzo dobre zdanie...

Pozdrawiam; proszę pamiętać, że to Pan jest dla siebie najważniejszą i najbliższą Osobą. :-) Nie inaczej...! JW 1/24