Brak odczuwania pożądania seksualnego

Witam serdecznie.Mam ważne pytanie które nie pokoji mnie od dłuższego czasu ponieważ zawsze miałam ochote na sex i zawsze nienasycona a od roku przestałam czuć pożadanie dodam jest mi niepotrzebny a mam 35lat denerwuje mnie że mój obecny partner tego chce szkoda bo jest przystojny moze dlatego albo problem siedzi moze w głowie ponieważ ostatni związek skonczył się zle z traumatycznymi przeżyciami w efekcie ale z tamtym partnerem było idealnie i zawsze było to pożadanie.Co mogło na to wpłynąc

Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe odgadnąć, w pełni zrozumieć Pani obecnej sytuacji na podstawie tych informacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Być może słusznie domyśla się Pani znaczenia trudnych doświadczeń w poprzednim związku.

Pozdrawiam!