Problemy z seksem przy stosowaniu Vibin Mini przy menopauzie

Dzien dobry -mam pytanie biore tab.vibin z powodu menopauzy mam 45 lat i10 lat nie wspolzylam teraz rozpoczelam wspolzycie i jestem przerazona podniecam sie ale w momencie wspolzycia szybko wysycham co utrudnia wprowadzenie czlonka i samo wspolzycie czy to normalne czy to minie jestem zalamana

W Katowicach przyjmuje lekarz ginekolog i seksuolog, dr Adam Sipiński, proszę rozważyć wizytę. Pozdrawiam i życzę poprawy. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Być może stosowanie lubrykantów (po które sięga bardzo wiele kobiet w każdym wieku) całkowicie rozwiąże problem.

Pozdrawiam!