Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z seksem przy stosowaniu Vibin Mini przy menopauzie

Dzien dobry -mam pytanie biore tab.vibin z powodu menopauzy mam 45 lat i10 lat nie wspolzylam teraz rozpoczelam wspolzycie i jestem przerazona podniecam sie ale w momencie wspolzycia szybko wysycham co utrudnia wprowadzenie czlonka i samo wspolzycie czy to normalne czy to minie jestem zalamana
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Czy objawy wypadowe menopauzy przeszkadzają w życiu zawodowym?

Do czasu konsultacji lekarskiej można stosować intymne lubrikanty z apteki.
W Katowicach przyjmuje lekarz ginekolog i seksuolog, dr Adam Sipiński, proszę rozważyć wizytę. Pozdrawiam i życzę poprawy. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry!

Być może stosowanie lubrykantów (po które sięga bardzo wiele kobiet w każdym wieku) całkowicie rozwiąże problem.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy