Brak przyjemności seksualnej u 22-latki

Spię z chłopakiem od pół roku to jest moj 1 chłopak z ktorym uprawiam seks nie wiem co zrobic ale nic nie czuje podczas seksu co we mnie tkwi dla mnie moze seks nie istniec nigdy nie przezyłam orgazmu nie wiem co to jest za przycZyna prosze o dokładna odpowiedz z góry dziękuję.

Witam, zbyt mało jest danych o Pani aby postawić diagnozę, bo przyczyn moze być wiele. Najlepiej jeśli skonsultuje sie Pani z seksuologiem, który zbierze wywiad i pomoże ustalić przyczynę. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Trudno o wyczerpującą odpowiedź na podstawie skąpych informacji, ponieważ każdy człowiek i każda historia jest inna.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Czy kiedykolwiek w życiu odczuwała lub odczuwa Pani pożądanie?
Czy rozpoznaje Pani u siebie stan podniecenia, zna Pani reakcje swojego ciała na stan podniecenia?
Jakie są Pani zainteresowania seksualne?
Jaka jest dotychczasowa historia Pani seksualności, jak ją Pani w sobie odkrywała, jakie ważne wydarzenia w tej sferze Pani pamięta?
Czy masturbuje się Pani? Odczuwa przyjemność podczas masturbacji?
Jaka jest Pani relacja z partnerem?
Jak ocenia Pani Wasze życie seksualne? Co mogłoby się w nim zmienić, aby było dla Pani przyjemniejsze, bardziej interesujące?

Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem seksuologiem w swoim mieście, np. w Poradni Seksuologicznej przy ul. Dolnej.

Pozdrawiam!