Brak przyjemności seksualnej u 22-latka

Dzień dobry , mam pewnien problem od kilku miesięcy zacząłem uprawiać seks z dziewczyną ,i mam z tym problem ponieważ nic nie czuje dosłownie nic ! Dodam że byłem prawiczkiem i oglądałem dużo filmów pornograficznych i też dużo się masturbowalem , nie wiem czy to coś do rzeczy ? Nie wiem czy to normalne czy problem jest we mnie? Dodam że mam 22 lata moja dziewczyna 18 i mówi że jej jest dobrze , naprawdę wpadłem w depresję z tego powodu i ni mam pojęcia co z tym zrobić ? Proszę o pomoc , dziękuję

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji m.in. co to konkretnie oznacza, że "nic Pan nie czuje", czy odczuwa Pan pożądanie wobec partnerki, jak przebiega Pana podniecenie przed i w trakcie stosunku, jak ocenia Pan swoją erekcję, czy dochodzi do orgazmu/ wytrysku, czy masturbacja (poza stosunkami z partnerką) jest przyjemna itp.
Nawyki masturbacyjne i związane z oglądaniem pornografii mogą mieć znaczenie i mogą być przyczyną braku odczuwania przyjemności seksualnej, ale nie jest to jedyna możliwa hipoteza.
Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!