Wywołanie podniecenia przez filmy pornograficzne

Dzień dobry! Mam problem dotyczący oglądania filmów pornograficznych. Kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć filmy z udziałem lesbijek, które wywołały u mnie podniecenie. Od zawsze jednak pociągali mnie mężczyźni, teraz mam męża i jestem bardzo szczęśliwa w tym związku. Nigdy nie chciałabym urzeczywistnić z jakąś kobietą tego, co widziałam na filmach. Martwi mnie jednak to, czy wszystko ze mną ok, skoro oglądałam tego typu filmy. dodam, że mam nerwice. Dziękuję!

Dzień dobry.

Jak rozumiem, martwi się Pani, czy nie jest Pani "ukrytą" lesbijką.
Nie wydaje się, żeby odczucie podniecenia podczas oglądania lesbijskich filmów pornograficznych miało być powodem do niepokoju, skoro, jak sama Pani pisze, odczuwa Pani pociąg do mężczyzn.
Według niektórych opinii, jako ludzie nie jesteśmy całkowicie i w 100% heteroseksualni, co nie oznacza, że jesteśmy gotowi nawiązywać inne relacje.
Dodać można, że kobiety, częściej niż mężczyźni, ujawniają skłonności do osób tej samej płci (np. fantazjując na ten temat), znaczna ich część jednak nigdy relacji homoseksualnych nie nawiązuje. Ani jedno, ani drugie nie jest jednakże oznaką jakichkolwiek nieprawidłowości.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Bardzo duża grupa osób heteroseksualnych jest w stanie osiągnąć podniecenie i orgazm także dzięki fantazjom i materiałom homoseksualnym i odwrotnie - dla osób homoseksualnych mogą być atrakcyjne i podniecające także materiały heteroseksualne. Nie ma w tym niczego niepokojącego.

Pozdrawiam!