Jak ustalić swoją orientację?

Dzień dobry jestem w okresie dojrzewania, od ponad miesiąca straszliwie meczy mnie myśl o swojej orientacji seksualnej, takie problemy dziele ze swoimi 3 koleżankami. Rozmawiałam już o tym z mamą powiedziała mi, że według niej napewno jestem hetero, mówi ze widzi to moich relacjach (jest lekarzem) W przyszłości chciałabym mieć męża, rodzine. Zakochałam się w 6 chłopcach do tego zauroczenia w celebrytach, to jednak rączkę dziecięce zauroczenia. Wydaje mi się, ze jestem hetero jednak nie jestem pewna. Są momenty, w których wydaje mi się, ze jestem bi, to nie trwa długo ok. 0,5 min. Kiedy chce to bardziej przeanalizować takie myśli znikają. W klasie w środku ludzi czuje się hetero, do innych, obcych kobiet (po przemyśleniach) czuje uprzedzenie. Czuje ogromny lek, to mnie przerasta. Dla sprawdzeni obejrzałam filmy pornograficzne. Podniecały mnie filmy zarówno gejowskie, lesbijskie i hetero. nie wiem czy mogę to tak nazwać ale chyba, troszkę podniecały mnie filmy tańczących kobiet. Bardzo się boje, raczej nie mogłabym być w związku ,,psychicznym’’ z kobieta chociaż to sobie wyobrażam. Nie pociąga mnie żadna kobieta, którą znam. Trochę obrzydzają mnie namiętne pocałunki lesbijek, choć nie namiętne nie. Czuje bezsilność gdy w filmach czy serialach oglądam pary kobiet homoseksualnych. Na połączyli zastanawiałam się czy nie jestem homo teraz to trochę się zmieniło, wydaje mi się, że jestem hetero ale łapią mnie natrętne myśli o biseksualności, teraz po obejrzeniu tych filmów pornograficznych meczy mnie to jeszcze bardziej. Słyszałam, że podniecenie podczas filmów poronograficznych jest nie zależne od płci i go poprostu odruch ale nie wiem czy to prawda. Moje małe podniecenie przy filmikach kobiet tłumacze sobie poznawaniem płci, okresem homofili czy tym, że moje koleżanki też tak mają. Boje się, że coś wypieram, już tego dobrze nie rozumiem. Moje koleżanki mają podobnie. Meczy mnie ta myśl odkąd wstanę. Bardzo proszę o pomoc.

W związku z Pani wątpliwościami i niewątpliwym dyskomfortem, wartą rozważenia konsultacją jest wizyta u seksuologa. Po Pani opisie przypuszczam, że to właśnie ten specjalista mógłby pomóc odpowiedzieć na kluczowe dla Pani pytania.