Określenie orientacji seksualnej u 20-latka

Czy eksperymenty i zaspokajanie potrzeb,kontaktów seksualnych z mężczyzną ,mężczyzny heteroseksualnego ,którego podniecają i podobają się kobiety,będącego w związku hetero ,są objawem biseksualizmu ?Przy czym nie ma myśli o związku homo, seksie analnym,nawet pocałunkach z facetem itd.Po prostu podniecający jest widok penisa, być może również ciało którego się nie posiada/filmy pornograficzne/.Będąc w towarzystwie kobiet,dziewczyny, brak myśli homoseksualnych.Jak to sensownie wyjaśnić,wytlumaczyc

Dzień dobry.

Mężczyźni (kobiety również) w różnym wieku miewają opisywane przez Pana fantazje seksualne. Nie są one wskaźnikiem ani nienormalności. Jak słusznie Pan sam zauważył, ich przyczyną może być zwykła ciekawość, chęć zobaczenia "swoich" części ciała u innych mężczyzn, ich porównanie, itp. Trudno powiedzieć, czy wobec tego jest Pan osobą biseksualną, nie wydaje się jednak, by miało to jakieś olbrzymie znaczenie. Dodam, że preferencje seksualne mają tendencję do zmiany się na przestrzeni życia, co również nie jest wyznacznikiem jakiegoś szczególnego zła. Ot, tak to już ludzka, zmienna natura.

Pozdrawiam.

Wygląda na to, że czuje się Pan zagubiony w swojej seksualności.
Proponuję nie eksperymentować, tylko odwiedzić seksuologa, najlepiej psychologa-seksuologa.
(W Katowiacach jest Poradnia "Julia" - jest do znalezienia w Sieci...)
Pozdrawiam. JW, Poznań.