Trudności w określeniu własnej orientacji seksualnej

Mam 18 lat. Czuję, że coś jest mną nie tak. Odczuwam pociąg seksualny do kobiet, ale nigdy nie byłem w związku, bo nie odczuwałem takiej potrzeby, a żadna mi się nie podobała. Ostatnio zacząłem odczuwać pociąg emocjonalny do mężczyzn. Staram się być "prawdziwym mężczyzną", ale zawsze byłem bardziej sentymentalny i wrażliwy od rówieśników. Podejrzewam u siebie biseksualizm, ale seksualnie pociągają mnie jedynie kobiety. Nie pasuję do stereotypu zniewieściałego geja, ale czuję, że coś jest nie tak

Witam!
Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące preferencji seksualnych, proszę zgłosić się do specjalisty seksuologa. To najwłaściwsza osoba, z którą powinien Pan porozmawiać.
Proszę jednak nie sądzić, że dotychczasowe "niebycie" w związku z dziewczyną oraz wrażliwość, w dzisiejszych zupełnie niewrażliwych czasach, to dowód na biseksualizm.
Życzę powodzenia, J.Pluta