Ustalenie własnej orientacji seksualnej

Lubię kobiety i jestem w związku ale bardzo mnie kręcą tez faceci jak oglądam nagich kilka razy się spotkałem na sex ale pytanie czy jestem gazu czy bi..

Dzień dobry!

Tożsamość, orientacja seksualna jest złożona i nierzadko trudna do tak jednoznacznego określenia. Szczególnie przez osobę trzecią, na podstawie skąpych informacji. Ważne, jak Pan sam odczuwa swoją orientację, jak Pan by ją opisał, czym motywowane są kontakty z kobietami, a czym z mężczyznami itp. Często uświadomienie i nazwanie swojej orientacji seksualnej jest efektem dłuższego procesu, np. psychoterapeutycznego.

Pozdrawiam!