Problemy z orientacją seksualną

Mam 30 lat. Kobiety - tylko nieliczne mi się podobają. Pociągają mnie jednak nagie piersi i pośladki. Faceci podobają mi się, ale nie zawsze podniecają. Myślę, że chciałbym być tak męski jak oni.Pierwsza myśl po przebudzeniu:chciałbym, aby jakiś silny facet mnie przytulił i się mną zaopiekował. Ta myśl wraca każdego poranka. Jak to jest z moją orientacją?Jak radzić sobie z ta niepewnością? Stałem się nerwowy, mam podwyższony puls, a czasami zwyczajnie się załamuję.

Mgr Marta Patoka

Witam.
Proponuję wizytę u seksuologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Orientacja-tożsamość seksualna jest złożona i barwna. Często nie jest możliwe jasno i bez wątpliwości opisać ją jednym słowem - to naturalne. Podobnie nie jest możliwe opisać charakteru człowieka jednym słowem.
Jeśli Pana potrzeby/ preferencje seksualne budzą Pana niepokój i cierpienie, zachęcam do osobistej konsultacji z psychoterapeutą-seksuologiem, aby wspólnie przejść drogę poszukiwań, odkrycia, zrozumienia i adaptacji do Pana seksualności.

Pozdrawiam!