Problem z orientacją seksualną u 27-latka

Mam 27 lat i problem ze swoją orientacją seksualną. Jestem w związku z kobietą. Uprawiamy seks, zwykle 2 razy w tygodniu. Jest ok, nigdy nie miałem z tym żadnego problemu. Ale podobają mi się też mężczyźni. Na ulicy przyciągają moją uwagę dużo bardziej niż kobiety. Myślę, że mógłbym uprawiać z nimi seks. Dodam, że od kilku lat nałogowo oglądam pornografię (głównie seks 2 facetów). Jak to ze mną jest?

Zalecałbym wizytę u profesjonalisty, być może potrzebna będzie wycieczka do Warszawy.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność i tożsamość seksualna jest barwna i złożona. Duża grupa ludzi jest biseksualna, heteroseksualna z elementami preferencji homoseksualnych lub heteroseksualna z fantazjami o urozmaiceniu swojego życia seksualnego spotkaniem z osobą tej samej płci. Zachęcam do własnych refleksji i poszukiwań na ten temat, np. z pomocą książek dot. seksualności lub w osobistym kontakcie z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!