Co mogą oznaczać tego typu sny w moim przypadku?

Niepewność do swojej orientacji seksualnej. Witam. Mam 20 lat i od dłuższego czasu nie wiem czy jest ze mną wszystko w porządku. Od dłuższego czasu mam sny erotyczne z osobami tej samej płci. Są to sny zazwyczaj jak się całuje ewentualnie jak uprawiam seks. Jest to dla mnie bardzo dziwne i szokujące ponieważ nigdy nie byłam z osobą tej samej płci nie całowałam się a tym bardziej nie miałam pociągu seksualnego do kobiet. Kiedyś się takie sny pojawiały ale nie brałam ich na poważnie. Jak byłam młodsza cos mi się ubzdurało oglądając film i patrząc na piersi pomyślałam że jestem homo. Jednak to minęło i o tym zapomniałam i zakochałam się potem w chłopaku, spotykałam się z chłopakami i nawet przed tym interesowali mnie tylko i wyłącznie chłopcy.W momencie te sny kiedy miałam bardzo dużo stresu zaczęły się nasilać. Podkreślam że mam chłopaka którego Kocham przeżyłam z nim swój pierwszy raz. Martwię się że coś ze mną jest nie tak, nie widzę się w związku z kobietą, tym bardziej że chce mieć swoją rodzinę i dziecko i slub. Jest mi trudno ponieważ myśląc o tym strasznie przytlaczam się tym i zaczynam świrować i zaczynam myśleć o tym coraz bardziej. Jestem z osób które strasznie biorą wszystko do siebie i się tym martwie. Czytałam różne poradniki że sny nie są zawsze tym co może przejawiać nasze preferencje, a nawet zasięgałam znaczenia w siennikach.

Jeżeli niepokój będzie Pani ciągle towarzyszył i będzie powodował dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu - polecam konsultację psychologiczną. Podczas takiego spotkania może łatwiej będzie Pani poradzić sobie z lękami i swoją "tendencją do brania wszystkiego do siebie". Można się tego pozbyć :) Pozdrawiam