Czy możliwe, że jestem gejem?

Witam! Kiedyś byłem z kobietą lecz się nie udało, w sprawach sexu nie czułem żadnego podniecenia, teraz gdy jestem sam oglądam filmy porno o genach mam sny erotyczne o gejach widząc ładnego faceta wyobrażam go sobie nago ale gdy byłem w związku z dziewczyną też oglądałem filmy porno o gejach i ukradkiem patrzyłem na mężczyzn. Czy jestem gejem?

Warto się udać do Psychologa-Seksuologa w Pana okolicy, ponieważ orientacja seksualna wpływa również na inne aspekty naszego życia. Dzięki terapii może Pan uzyskać pewność co do swojej orientacji i spełniać się w swojej seksualności tak, aby dawała Panu satysfakcję.

Pozdrawiam.

Witam, najlepiej skonsultować się z seksuologiem, psychologiem (link - Stowarzyszenie Lambda). Na orientację psychoseksualną składają się: preferencje seksualne, potrzeby seksualne, fantazje seksualne, identyfikacja siebie. Osoba o orientacji homoseksualnej czuje pociąg seksualny do osób tej samej płci. Przesyłam pomocny link:
http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/co-robimy/pomoc-psychologiczna/poradnictwo-indywidualne/
Pozdrawiam serdecznie