Czy możliwy jest homoseksualizm?

Witam mam 19 lat i jestem chłopakiem. Od przeszło 3 lat mam podniecają mnie mężczyźni. Mam fantazje homoseksualne, oraz lubię nawet oglądać filmy pornograficzne. Wcześniej preferowałem dziewczyny, lecz przez ostatnie 3 lata kompletnie się to zmieniło. Zawsze myślałem, że będę miał żonę, dzieci.. lecz teraz o tym myślę i wydaje się mi to niemożliwe. Kobiety totalnie mnie już nie interesują. Nikt o tym nie wie, bo po prostu się wstydzę i wiem, że nikt by mnie nie zrozumiał. Czy jestem gejem?

Dzień Dobry Panu,

Myślę, że jest Pan w takim okresie życia, w którym poszukuje, zastanawia się (włączając refleksję) nad własną tożsamością, orientacją seksualną i jest to jak najbardziej w porządku.

W porządku jest, byłoby, będzie, gdyby zdecydowanie poczułby Pan, że interesują Pana tylko relacje intymne, seksualne z mężczyznami.

Zachęcam Pana mocno, do zaakceptowania siebie, takim jaki Pan jest.
Do twórczego i spełnionego życia, tylko w zgodzie ze sobą, czego Panu bardzo serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl