Czy takie zachowanie może mieć wpływ na psychikę?

Witam, chciałbym zapytać o potencjalną szkodliwość oglądania zdjęć nagich kobiet w internecie (nie pornografii, raczej erotyki lub po prostu nagości) przez singla. Chodzi tutaj o oglądanie 2-3 razy w tygodniu. Czy jest to szkodliwe dla psychiki i układu nagrody tak, jak oglądanie twardej pornografii? Pozdrawiam

Dzień dobry.

To kwestia zależna od wielu czynników. Nie da się odpowiedzieć "TAK" albo "NIE" czytając Pana trzy zdania.

Należy wziąć pod uwagę motywację, czas trwania, wpływ na życie, emocje i wiele, wiele innych... Dlatego przydatna będzie konsultacja u dobrego seksuologa.

D.Pysz-Waberski