Czy mogę mieć zaburzenia orientacji seksualnej?

Witam Jestem 23-latkiem. Próbuje ostatnio walczyć z uzależnieniem od pornografii. Mam też stwierdzoną nerwicę natręctw (głównie treści seksualne) i zaburzenia osobowości. Uważam się za osobę 100% heteroseksualną, lecz zdarzyło mi się incydentalnie podniecić przy trans porno. Czy to ma jakieś znaczenie? To jednorazowa akcja, a bardzo boję się, że mam jakieś ciągoty ku trans (a to, że najpewniej nie mam to wiem).

Dzień dobry.

Preferencje seksualna a orientacja to dwie inne kwestie.

W przypadku trudności ze zrozumieniem tematu i akceptacją swojej seksualności polecam wizytę u seksuologa.

D.Pysz-Waberski

SEKSUOLOG