Kłopot z tożsamością seksualną

Witam. Mam 31 lat, jestem mężczyzną i mam kłopot z tożsamością seksualną. Czuję większy pociąg do tej samej płci. Czuję do siebie obrzydzenie. Miałem kontakty seksualne z kobietami, ale zawsze przeżywałem męczarnie. Miewałem też kontakty z mężczyznami. Mimo powiadomienia osób trzecich o mojej orientacji, nadal z nikim się nie spotykam - boję się "siebie", kontaktu z facetem. Czy to normalna sytuacja?. W dzieciństwie nie miałem wzorców męskich, a to jest ważne. Proszę o pomoc. Dziękuję

Proponuję poszukać dobrego seksuologa w okolicy zamieszkania lub w bliskim dużym mieście.
Pozdrawiam. JW.