Co sądzić o tej identyfikacji płciowej?

Witam mam 19 lat i biologicznie jestem dziewczyną od dawna mam problem z określeniem swojej identyfikacji plciowej. Gdy zachowuje się zgodnie z moja plcia biologiczna czuje się meska a jak zachowuje się jak chlopak czuje się kobieco. I tutaj moje pytanie czy jeżeli chodzi o ludzka seksualność to idenotyfikacji plciowa ( wiedzą xe jest się kobieta lub mezczyzna) to to samo co "czucie się męsko" "czucie się kobieco" jest to uczucie które mam w głowie przez cały czas. Czy moglibyście panswo wytłumaczyć mi czy wiedzą nt. Swojej identyfikacji plciowej to to samo co czucie się męsko, kobieco ( nie mowie ze czuje się kobieco bo mam duży biust tylko o uczuciu które ciągle mi towarzyszy) czy może identyfikacja plciowa a czucie się męsko kobieco to dwie różne rzeczy bo przeciez czasem są sytuacje gdzie kobieta czuje się mało kobieca a przecież identyfikuje sie z kobietami ( i tu właśnie pytanie czy czucie się kobieco = tozsamosc plciowa ) albo np są mężczyźni którzy czują się kobieco ale przecież identyfikują się z mezczyznami. Mogli by państwo mi wytłumaczyć czy poczucie meskosci, kobiecości ( nie związane z wyglądem, normami społecznymi ale odczucie) to to samo co identyfikacja plciowa czy może to dwa różne uczucia i właśnie kobieta może się czuć mesko ( wie ze jest dziewczyna ale odczuwa uczucie ze czuje się bardziej meska niż przeciętna kobieta) i odwrotnie

Witam,

tożsamość płciowa nie musi być zgodna z płcią przypisywaną przy urodzeniu, w większości przypadków, tożsamość płciowa jest zgodna z płcią biologiczną. Wyróżniamy orientacje seksualne hetero, homo, biseksualne osoby - które interesują obie płci, męska i żeńska, chodzi o aspekt seksualny. W Pani przypadku wskazana jest diagnostyka, konsultacja u seksuologa.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś